Napoli nuk përmbahet: Rrahmani bën sulmuesin, Veseli “skuqet” (Video)

23 Janar 2022
16:30
Denis Hakanaj

Napoli po fiton bindshëm 4-1 kundër Salernitana-s në javën e 23-të të Serisë A.

Protagonistë edhe dy shqiptarët e sfidës, njëri për mirë dhe tjetri për keq.

Rrahmani ka shënuar golin e tretë të Napoli-t, ndërsa Veseli është ndëshkuar me kartonin e dytë të verdhë pas një prekje të topit me dorë në zonën e rreptësisë.

Te pika e bardhë është oaraqitur Insigne, i cili nuk ka gabuar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit