NDESHJE E ÇMENDUR! United zgjohet, Liverpool shpëton në vijë fatale (VIDEO)

13 Maj 2021
22:56
Telesport

Ndeshje e çmendur në Old Trafford mes Manchester United dhe Liverpool. Pasi u duk sikur me golin e tretë të miqve do të shkonte ndeshja qetë, nuk ishte kështu.

Rashford shënoi pas golit të tretë të Firmino duke rihapur sfidën në 2-3, por më pas një goditje e Cavanit u ndal në vijë fatale nga Liverpool që shmangu 3-3 shumë shpejt.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit