Ndodh edhe kjo: Ronaldo bën mbrojtësin e Sassuolos dhe mërzit Dybala (VIDEO)

1 Dhjetor 2019
22:36

Në një moment të ndeshjes Juventus-Sassuolo, teksa skuadra bardhezi po kërkonte golin e fitores ndaj ekipit të De Zerbit, Cristiano Ronaldo pengoi një goditje të Paulo Dybala, duke u bërë mbrojtës i shtuar i kundërshtarit,pasi nuk kishte dalë nga zona dhe ndodhej përpara portierit…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit