NDODHI EDHE KJO | Benzema humbet penallti me Real Madrid. Elche pastaj e ndëshkon (VIDEO)

23 Janar 2022
17:04
Telesport

Duhet të ndodhte një ditë dhe ndodhi sot! Karim Benzema ka humbur penalltinë e tij të parë me Rel Madrid dhe e bëri sot pasdite ndaj Elche.

Dhe sikur të mos mjaftonte, skuadra e Ancelottit e mbylli pjesën e parë në humbjë 0-1 ndaj ekipit mik që shënoi me anë të Boye në minutën e 42-të.

Kujtojmë që diferenca momentale në rast se Real Madrid del pa pikë sot do të jetë vetëm 3 pikë ndaj Sevilla, që është 46 pikë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit