Në Francë janë të sigurt, Griezmann e ka marrë vendimin për të ardhmen!

3 Prill 2020
15:53

Kohët e fundit është përfolur shumë në Spanjë që Barcelona ka vendosur të nxjerrë në shitje Antoine Griezmann, vetëm një vit pasi e mori nga Atletico Madrid për 120 milionë euro.

Lidhur me këtë lajm kanë reaguar në Francë, ku prestigjiozi “RMC Sport” raporton se largimi nga “Camp Nou”, nuk konsiderohet aspak si opsion nga vetë Griezmann.

Sipas “RMC”, 29-vjeçari do të qëndrojë te Barcelona dhe vendimi i tij për të ardhmen është marrë tashmë

Lajme të tjera

Lajmet e fundit