Gossip

Neymar dhe “dora” që po çmend rrjetet sociale

Një fotograf i pranishëm në festën e Vitit të Ri, që është zhvilluar në ishullin brazilian të Fernando de Noronha, ka publikuar një shkrepje të bukur të Neymar dhe “të fejuarës” së tij të re, Bruma Marquezine. Një fotografi kjo që ka bërë të shpërthejnë komentet në rrjetet sociale për shkak të pozicionit të dorës të yllit të të PSG…

Ah, 2018… 📸 @raul

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

Më shumë nga Gossip