Nga 2-0 në 2-2, 6 minuta çmenduri në Napoli-Leicester (Video)

9 Dhjetor 2021
19:29
Denis Hakanaj

E pabesueshme në Diego Armando Maradona.

Leicester ka rihapur dhe barazuar ndeshjen kundër Napoli-t në harkun e gjashtë minutave.

Elmas ka dyfishuar avantazhin e vendasve në minutën e 24-t, një moment ky që duket se ka zgjuar Dhelprat.

Evans ka ngushtuar diferencat në minutën e 27-të dhe Dewsbury-Hall ka barazuar në të 33-ën.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit