Gossip

Nga ajo e Messi-t tek ajo e CR7, ja kush fiton më shumë me një postim

Bashkëshortet dhe të dashurat e yjeve të futbollit janë shumë aktive në rrejtet sociale. Në fakt, postimet e tyre mund të jenë shumë fitimprurëse dhe ajo që fiton më shumë në Spanjë, në Instagram është Sara Carbonero, e cila mund të kërkojë deri në 3.300 euro për një postim falë 1.6 milionë ndjekësve të saj.

Hora del té con un príncipe. #Sproutalpha #Porto #slowlife

A post shared by Sara Carbonero (@saracarbonero) on

BRIGADEIROS. #miperdición #viernesdulce #MercadodaFoz #Porto #slowlife

A post shared by Sara Carbonero (@saracarbonero) on

Më shumë nga Gossip