Nga yll në zhgënjim! Braziliani i Everton drejt transferimit në Dubai. E mendoi dhe Roma por…

27 Janar 2021
21:58
Telesport

Roma e ka konsideruar prej kohësh mundësinë e nënshkrimit të tij, por në fund ata zgjodhën Stephan El Shaarawy. Kështu, Bernard mbeti te Everton por shpejt mund të largohej nga klubi anglez.

Sipas informacionit të raportuar nga FootMercato, anësori brazilian është shumë afër Al-Nasr, i cili po kërkon një lojtar të shpejtë dhe efektiv në një kundër një.

Everton's Bernard transfer dilemma as Carlo Ancelotti eyes squad changes -  Liverpool Echo

Operacioni mund të mbyllet me formulën e huasë me një detyrim shlyerje të vendosur në 5 milion euro.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit