Nipi i zbulon sekretin e madh Messit, i publikon foton e profilit “të blinduar” në Whatsapp

20 Shtator 2023
8:45
Alfred Lleshi
back button

Ai u transferua në Miami disa muaj më parë, por ende mbetet futbollisti më i famshëm në botë. Sikur asgjë tjetër të mos ketë, është kapiten i kombëtares kampione të botës. Leo Messi ka ndryshuar kontinent, por jo zakonin e tij për të shënuar gola.

Numri dhjetë i Inter Miami vazhdon të jetë një nga figurat më të ndjekura në botë. Shumë gjëra dihen për të, por jo numri i tij i telefonit. Megjithatë, Tomi Messi, një nga nipat e kampionit argjentinas, ditët e fundit ka zbuluar foton që Leo Messi ka vendosur në profilin e tij në WhatsApp.

Një profil i blinduar që përfshin njohjen e numrit të telefonit të lojtarit. Zgjedhja mund të jetë vetëm ikonike. Messi në fakt ka vendosur aty foton e tij me fanellën e Argjentinës, në fund të finales së Kupës së Botës të fituar me penallti kundër Francës.

Lojtari është në shoqërinë e gruas së tij Antonella Roccuzzo dhe tre djemve; Thiago, Mateo dhe Ciro, të cilët kanë veshur fanellën e dytë të “Selección”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit