Nisin shitjet te Barça, ja lojtari i parë që largohet

2 Gusht 2020
15:02
Denis Hakanaj

Është kërkuar nga Inter-i dhe Juventus-i, por Ivan Rakitic duket se do ta vazhdojë karrierën e tij në Spanjë.

Sipas Mundo Deportivo-s, mesfushori kroat pritet të transferohet te Sevilla.

Dy klubet janë shumë afër arritjes së marrëveshjes për 10 milionë euro.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit