Një finlandez përkrah Balotellit, Brescia kryen goditjen me vetëm 2.8 mln euro!

14 Janar 2020
17:17

Brescia ka zyrtarizuar transferimin e Simon Skrabb nga Norkoping i Suedisë për 2,8 milionë euro dhe ka firmosur deri në qershor 2023. Skrabb ka lindur në Finlandë dhe luan me kombëtaren e vendit të tij. Luan mesfushor me tipare sulmuese por edhe në krah nëse është e nevojshme. Ende 25 vjeç, Skrabb shihet si një bast nga skuadra e Mario Balotellit dhe Emanuele Ndoj.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit