Nuk mjafton goli i shqiptarit, ekipi turk barazon jashtë fushe! (VIDEO)

12 Korrik 2020
20:18
Telesport

Gentian Selamni dhe David Domgjoni (Menemenspor) nuk kanë shkuar më shumë se një barazim 2-2 në fushën e Bursaspor, ndeshje e kategorisë së dytë turke.

Edhe pse ish-futbollisti i Laçit do të shënonte golin e parë që pas 15 minutash (goli i parë këtë sezon pas 13 ndeshjesh të luajtura), avantazhi nuk zgjati dhe Bursa barazoi me Seleznov, që do të shënonte sërish përballë portierit Selmani (dy herë me penallti).

Por, Boztepe do të barazonte për miqtë dhe në fund madje Menemenspor do t’i afrohej fitores por shpërdoroi nga pika e bardhë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit