Futboll

Nusja i del nudo në Instagram, futbollisti: Nuk e dija që kisha këtë thesar

Tamara Gorro ka gjetur kurajon dhe ka realizuar diçka që nuk para ndodh sot, por që e ka bërë të ndihet e lirë. Bashkëshortja e futbollistit të Valencia, Ezeqiuel Garay, ka postuar një foto në faqen e saj zyrtare “Instagram”, duke pozuar tërësisht nudo.

Një foto që natyrisht nuk ka mbetur pa tërhequr vëmendjen e miliona fansave anembanë botës dhe që ka krijuar mjaft zhurmë në rrjetet sociale, por edhe duke marrë miliona pëlqime dhe komente poëitive për atë që Tamara ka dashur të shprehë.

Grua në liri. Po dal lakuriq pasi kjo është ajo që unë dëshiroj. Dal nudo, pasi kështu nuk i bëj keq asikujt. Dal lakuriq, pasi kështu ndihem ndryshe, pasi kështu ndihem e lirë”, ka qenë komenti i Tamara Gorro që ka shoqëruar këtë foto pikante.

Nuk ka munguar edhe një koment i bashkëshortit të saj, sulmuesit të Valencias, Garay, që shkruan: “Nuk e dija që kisha këtë thesar në shtëpi”, një koment inkurajues për veprimin e bashkëshortes së tij.

Më shumë nga Futboll