Nxitëset e tifozëve sherr masiv në parket, i ndajnë tifozët

13 Shkurt 2020
11:09
Gentian Spiri

Nxitëset e tifozëve (cheerleaders) të dy skuadrave basketbolli në kolegjet amerikane janë përleshur mes tyre në parket. Ngjarja ka ndodhur në Illinois (Çikago), në një ndeshje mes ekipit vendës të East st.Loius dhe atij mik të Trinity Catholic High School. Pas shfaqjes që cheerleaders e të dyja ekipeve dhanë për tifozët, duket se disa provokime kanë nxitur sherrin, ku janë përfshirë të gjitha vajzat. Është dashur ndërhyrja e tifozëve që të qetësohen gjakrat.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit