La Liga

Messi “show”, Barça me “5 yje” ndaj Levante-s

Barcelona ka mposhtur pa probleme Levante-n me rezultatin 5-0 dhe ruan vendin e parë në renditjen e La Liga-s me 34 pikë...

Futboll

(VIDEO) Mrekullia polake, Milik nxjerr Napolin nga “ferri” sard. Ancelotti i jep duart Hysajt!

Eliminimi në Champions mund të sillte pasoja dhe deri në kohën shtesë të ndeshjes Cagliari-Napoli, axurrët e Ancelottit ende nuk po zhbllokonin...

Futboll

“Ky nuk është gjyqtar, por autoshkollë!”

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, ka folur pas humbjes ndaj Luftëtarit dhe ka gjetur edhe shkaqet. “Pasaktësia në fund fare, në metrat...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.