Kampionati Shqiptar

Paqe dhe heshtje në “Selman Stërmasi”, Partizani-Kukësi nuk “vriten”

Shiu dhe temperaturat e ulëta të këtij dhjetori, i kanë shtuar dhe më shumë ftohtësinë ndeshjes më të rëndësishme të javës së...

Futboll

Rrufe në qiell të hapur, lojtari më i mirë i Juventusit duhet të operohet!

Në momentin më të mirë të tij, Joao Cancelo duhet të ndalet. Një mesazh i qartë i tij i publikuar edhe në...

Kategoria Superiore

Cungu: Donim tri pikët, por na ndali një lojtar

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, është shprehur i kënaqur me lojën e skuadrës së tij dhe barazimin e marrë kundër Partizan-it në...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.