Paratici do yjet e Juventus-it, Tottenham bën gati 135 milionë euro

28 Shtator 2021
17:39
Denis Hakanaj

Tottenham po përgatit një goditje të dyfishtë në shtëpinë e Juventus-it.

Sipas mediave spanjolle, Fabio Paratici, ish-drejtuesi i bardhezinjve, ka vënë në shënjestër De Ligt dhe Kulusevski-n.

Londinezët duket se kanë bërë gati 100 milionë euro për De Ligt dhe 35 për Kulusevski-n.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit