Paratici: “Ja pse nuk e shitëm Harry Kane te Manchester City!”

10 Tetor 2021
23:48
Telesport

Shumë e përfolur gjatë verës, Harry Kane pastaj mbeti te Tottenham pavarësisht një oferte nga Manchester City i Guardiolës që donte ta sillte tek “Qytetarët”. Nga festivali sportiv Trento, drejtori i Spurs Fabio Paratici foli për zgjedhjen për të mbajtur kapitenin në Londër:

“Harry Kane e do Tottenhamin. Ne vendosëm ta mbanim Harry verën e kaluar për të filluar rindërtimin dhe ne jemi të kënaqur me vendimin! Nuk ka nevojë të bisedoni përsëri me Harry. Ai di si të ndajë një ndjenjë të përkatësisë…”

Lajme të tjera

Lajmet e fundit