Partizani arratiset drejt titullit, plas parodia Demi-Gjici në rrjetet sociale (VIDEO)

10 Shkurt 2019
16:57
Anton Cicani

Partizani ka fituar terren akoma më shumë ndaj Kukësit, që humbi përballë Tiranës në Kamëz. Dhe, mënjeherë, ëeb-i, që në të tilla raste nuk fal, ka shpejtuar për të krijuar një video-parodi mes dy presidentëve, Gaz Demit të Partizanit, dhe Safet Gjicit të Kukësit, teksa në një ring janë duke bërë "wrestling". Pikërisht batuta e famshme e Gjicit, "Partizanit nuk i mbajnë gjunjët" është kthyer në bumerang…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit