Partizani peshkon në Hong Kong! Një mesfushor për të nisur merkaton 2020-21 (VIDEO)

14 Korrik 2020
19:06
Telesport

Merkato e Partizanit nis të bëhet aktive menjëherë dhe objektivi për “Demat e Kuq” është futbollisti nga Hong Kongu, Remi Dujardin, që luan si mesfushor dhe është 23 vjeç.

Vecc kësaj, ai është edhe pjesë e kombëtares U-23 të Hong Kongut dhe mund të bëjë disa role në mesfushë. Skuadra e fundit me të cilën kishte firmosur ishte HIFK në Finlandë, edhe pse mbyllja e futbollit për shkak të pandemisë bëri që të mos debutonte asnjëherë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit