Partizani-Skënderbeu në heshtjen e “Selman Stermasit”: formacionet zyrtare!

3 Qershor 2020
19:47
Telesport

Partizani rikthehet në fushë dhe e bën në një “Selman Stermasi” bosh (pa praninë e tifozëve) përballë Skënderbeut të Ilir Dajës. Të kuqtë e Sormanit vijnë nga 3 humbje radhazi në Superiore dhe nëse duan të përfitojnë nga barazimi mes Laçit dhe Teutës për t’iu afruar zonës europiane, duhet të fitojnë.

Në anën tjetër, ekipi korçar do të vazhdojë të kërkojë fitoren dhe të qëndrojë sa më lart. Të dy trajnerët kanë zgjedhur edhe formacionet zyrtare.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit