Pasi u nda me gruan, Neuer lidhet me hendbollisten 19-vjeçare (fotot)

7 Maj 2020
12:34
Alfred Lleshi

Manuel Neuer, portieri 34-vjeçar i Bayern Munich dhe i kombëtares gjermane, ka gjetur dashurinë e re, katër muaj pasi i ndau rrugët me Nina Weiss. Sipas “Bunte”, ai është lidhur me Anika Bissel, një hendbolliste 19-vjeçare, që luan për SG H2Kapet.

Anika është motra e Christopher Bissel, hendbollist i HC Erlangen. Në Gjermani po diskutohet më shumë për ngjashmërinë e madhe mes Nina, ish-gruas së tij, dhe Anika Bissel, partneres së re (të dyja bjonde), se sa diferencën e madhe të moshës mes portierit dhe bukuroshes 19-vjeçare.

Manuel Neuer (Bayern de Múnich) con su exesposa Nina Weiss

Anika Bissel, la joven jugadora de balonmano que relacionan sentimentalmente con Manuel Neuer (Bayern de Múnich)

Manuel Neuer (Bayern de Múnich) con su exesposa Nina Weiss

Manuel Neuer (Bayern de Múnich) con su exesposa Nina Weiss

Anika Bissel, la joven jugadora de balonmano que relacionan sentimentalmente con Manuel Neuer

Manuel Neuer (Bayern de Múnich) con su exesposa Nina Weiss

Manuel Neuer (Bayern de Múnich) con su exesposa Nina Weiss

Anika Bissel, la joven jugadora de balonmano que relacionan sentimentalmente con Manuel Neuer (Bayern de Múnich)

Lajme të tjera

Lajmet e fundit