Pasim i frikshëm nga Messi nga rreth 30 metra! Griezmann gjen golin dhe e përqafon (VIDEO)

19 Shtator 2020
19:39
Telesport

Barcelona-s i janë dashur vetëm 2 minuta për të gjetur golin në trofeun “Gamper”, pas një super pasimi nga Leo Messi, që nga mesi i fushës ka lëshuar një top në drejtim të Jordi Alba në krah…

Ky i fundit ka vrapuar dhe ka krosuar në qendër për Grizemann që e ka dërguar në rrjetë topin dhe më pas ka përqafuar shokët e ekipit por sidomos edhe Leo Messin…

Barcelona po luan ndaj Elche këtë ndeshje, teksa kampionati për katalanasit do të nisë javën e ardhshme.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit