Perisic zbulon arsyen pse zgjodhi Bayern-in dhe u bën një premtim tifozëve

Bayern Munich

Perisic zbulon arsyen pse zgjodhi Bayern-in dhe u bën një premtim tifozëve

13 Gusht 2019
16:30
Denis Hakanaj
13 Gusht 2019
16:30
Denis Hakanaj

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera