Pioli shpërthen për penalltinë, deklaratë e fortë pas ndeshjes

13 Shkurt 2020
23:26
Eraldo Harlicaj

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka folur pas ndeshjes së barazuar kundër Juventusit për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. “Jam krenar me lojtarët e mi. Jemi duke bërë paraqitje të mira dhe skuadra ka cilësi. Kemi luajtur më mirë se një kundërshtar i fortë, por kemi keqardhje për rezultatin.

“Penalltia? Na dëmtuan, kemi patur një rast identik dhe nuk na e kanë dhënë. Një faull për Ibrën para penalltisë. Ne na dëmtuan keq sot”. 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit