Pirlo i acaruar me ekipin e tij: Ishim sipërfaqësorë, i kisha paralajmëruar….

24 Nëntor 2020
23:29
Telesport

Andrea Pirlo gëzon 2-1 ndaj Ferencvaros, jo në mënyrën se si e mori Juventusi i tij:

“Qëllimi ishte të hynim me një qëndrim tjetër – shpjegon ai për Sky – ne e kishim thënë këtë para ndeshjes. Sidoqoftë, e dini, kur luani këto lojëra dukshëm të thjeshta hasni në vështirësi.

Ne ishim sipërfaqësorë dhe atëherë duhet të bësh një lojë ndjekjeje deri sa të vijë goli”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit