Pjanic tërbon Inter-in, zbulon objektivin e Juventus-it dhe ëndrrën e tij

Juventus

Pjanic tërbon Inter-in, zbulon objektivin e Juventus-it dhe ëndrrën e tij

09 Tetor 2019
17:11
Denis Hakanaj
09 Tetor 2019
17:11
Denis Hakanaj

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera