Pllakos heshtja në “Elland Road”, Derby përmbys gjithçka pas pushimit! (VIDEO)

15 Maj 2019
21:56
Anton Cicani

Gol në fund të pjesës së parë dhe në hapje të pjesës  së dytë… Derby County hesht "Elland Road" dhe 40 mijë të pranishmit me një tjetër gol, atë Mount (46'). Deri tani, gjithçka shkon në shtesë, teksa Derby fiton 1-2 jashtë fushe. Ndeshja e parë, barazim 1-1. Derbyt i duhet edhe goli i tretë për të shkuar në finalen e playoff Premier League.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit