“Po kërkoj ta marr”, zbulohet oferta për Griezmann: Kemi folur…

31 Tetor 2021
10:13
Denis Hakanaj

Nga viti 2017, Carlo Vela luan në MLS, te Los Angeles FC.

Dhe është pikërisht në SHBA që kërkon të ribashkohet me Antoine Griezmann, shoku i tij i skuadrës te Real Sociedad mes 2011-ës dhe 2014-ës.

Ka qenë vetë meksikani që ka zbuluar ëndrrën e tij në një lidhje direkte në llogarinë në Instagram të klubi kalifornian:

“Po kërkoj ta marr Griezmann këtu. Kemi folur disa herë dhe i them gjithmonë se kur të vijë dita për transferimin e tij në MLS, do të duhet të jetë te Los Angeles FC”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit