Pochettino injoron ish-yjet e tij, zgjedh 3 më të mirët e Premier League

23 Maj 2020
15:59
Denis Hakanaj

Ish-trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, ka zgjedhure tre lojtarët më të mirë të Premier League.

Argjentinasi, i cili u shkarkuar nëntorin e kaluar nga londinezët, nuk ka zgjedhur asnjë nga ish-yjet e tij, as Harry Kane, Dele Alli dhe Son Heung-min.

I pyetur nga Sky Sport të bënte zgjedhjet e tij, ai ka thënë: “Kevin de Bruyne, Sergio Aguero dhe Roberto Firmino, ndoshta”.

“Gjithsesi, duhet të them se ka qindra lojtarë që mund të zgjedh”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit