Pogba, De Ligt dhe James Rodriguez? Paratici sqaron merkaton e Juventusit

Juventus

Pogba, De Ligt dhe James Rodriguez? Paratici sqaron merkaton e Juventusit

12 Shkurt 2019
13:09
Alfred Lleshi
12 Shkurt 2019
13:09
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera