Gossip

Pogba dhe Lingard në Los Angeles duke festuar me “Kupën e Botës”

Paul Pogba vazhdon të shijojë pushimet në Los Angeles teksa i është bashkuar edhe Jesse Lingard bashkë me disa shokë ekipi te Franca gjatë një feste ditën e shtunë.

Fituesi i Kupës së Botës Pogba, bashkë Nzonzi, Rami dhe Umtiti kanë qenë të pranishëm në Maxim Hot 100 party në Hollywood Palladium.

Pogba was joined by Steven Nzonzi (left), Adil Rami (2nd left) and Samuel Umtiti (right)

Katërshja franceze e shoqëruar nga Lingard kanë qenë duke festuar suksesin në Botërorin e Rusisë dhe kanë sjellë një replikë të Kupës së Botës me vete.

Pogba and Lingard looked to be enjoying themselves as they caught up at the eventPogba and Lingard looked to be enjoying themselves as they caught up at the event

Trajneri i United Jose Mourinho i ka dhënë më shumë kohë për të pushuar atyre që morën pjesën në Botëror, çka do të thotë se Pogba dhe Lingard nuk do të duhen për tre javë.

Në javën e parë pas suksesit në Botëror, Pogba ka qëndruar në Amerikë bashkë me shokët e tij.

Më shumë nga Gossip