Futboll

Prapaskenat e kampionëve të botës, puthje, përqafime…

E keni menduar ndonjëherë si është të jesh brenda një kampi fituesish botëror?

Epo, ekipi francez na ka shuar kuriozitetin teksa kanë shpërndarë momente nga ribashkimi i tyre, për herë të parë pasi triumfuan në kupën e botës në Rusi, teksa janë në pritje të ndeshjes miqësore me Islandën.

Griezmann, Mbappe dhe shokët e tyre janë ri-takuar në një ambient të ngrohtë e familjar në “shtëpi”, në Clarefontaine këtë të Hënë.

Pamja e parë që ju kanë zënë sytë ka qenë një statujë gjigante me trofeun e kupës së botës 2018. Sigurisht djemtë e Deschamps kanë përfituar nga kjo pamje duke pozuar dhe shpërndarë fotografi në rrjetet e tyre sociale.

Deschamps iu ka dhuruar të gjithëve përqafime dhe kanë ndarë së bashku momente të lumtura.

Më shumë nga Futboll