Pritje heronjsh! Tifozët e Atalantas në aeroport për lojtarët e tyre (VIDEO)

13 Gusht 2020
14:48
Telesport

Mikërpritje fantastike e tifozëve të Atalantas në kthimin e ekipit në Itali: njëqind tifozë, siç duket nga video, mirëpritën ekipin në aeroportin Orio al Serio, në Bergamo, duke u rikthyer nga Lisbona, ku skuadra e Gasperini luftoi dhe humbi me nder në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve mbrëmë kundër PSG-së.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit