Seria A

Probleme tek Inter: Jam vënë në diskutim nga klubi…

Mbrojtësi i Inter-it dhe Brazilit, Joao Miranda, ka folur për situatën e tij te zikaltrit pas fitores së “Seleçaos” kundër Kosta Rikës.

“Është vënë në diskutim pozita ime brenda skuadrës, por unë mendoj për të punuar mirë”, ka thënë braziliani.

Në lidhje me Botërorin: “Niveli i kompeticionit është shumë i lartë, të mëdhatë po përballen me shumë vështirësi. Të gjithë ata që janë këtu e meritojnë”.

Marrja e Stefan de Vrij me kosto zero dhe shpërthimi i Milan Skriniar rrezikojnë t’i pakësojnë hapësirat në ekip për ish-lojtarin e Atletico Madrid.

Keni dëgjuar për promocionin e Eurollotos në Botëror? Tani me 1 skedinë mund të fitoni 3. Bashkohuni në grupin “3 përnjëherë” dhe fitoni: http://bitly.com/3përnjëherë

Më shumë nga Seria A