PSG dhe Manchester United sfidohen për yllin e Bayern-it

22 Janar 2021
21:47
Denis Hakanaj

Sirena në merkato për Corentin Tolisso, mesfushori i Bayern Munich.

Sipas Bild, francezi ka përfunduar në shënjestrën e PSG-së dhe Manchester United për verën e ardhshme.

Bavarezët duket se nuk janë kundër largimit të lojtarit, të cilin janë gati ta shesin për më pak se 47 milionë eurot e shpenzuara për ta marrë nga Lyon në verën e 2017-ës.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit