PSG, ja kush do të jetë ylli që do të zëvendësojë Mbappe

21 Shkurt 2021
19:08
Denis Hakanaj

E ardhmja e Kylian Mbappe mbetet një mister.

Ylli i PSG nuk ka vendosur akoma nëse do të rinovojë ose jo me klubin francez.

Trajneri Pochettino nuk ka dyshime: nëse Mbappe do të largohet në fundin e këtij sezoni, zëvendësuesi i tij ideal do të ishte Harry Kane.

Sulmuesi i Tottenham dhe i kombëtares angleze ka një marrëdhënie shumë të mirë me trajnerin argjentinas.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit