PSG kthen sytë nga Anglia, gati 35 milionë euro për 20-vjeçarin

5 Dhjetor 2021
13:51
Denis Hakanaj

Paris Saint-Germain ka kthyer sytë nga Premier League.

Francezët, sipas The Sun, duket se ka vënë në shënjestër mbrojtësin e krahut të Wolves, Rayan Ait-Nouri.

Mbrojtësi i mjatë francez, 20 vjeç, është një talent me perspektivë dhe vlerësohet 35 milionë euro.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit