PSG, Mbappe merr vendimin për të ardhmen

8 Prill 2021
17:51
Denis Hakanaj

E ardhmja e Kylian Mbappe duket se po merr formë.

Siç kanë bërë të ditur mediat spanjolle Cuatro dhe Cadena SER, sulmuesi ka informuar PSG-në se nuk do ta rinovojë kontratën.

Mbappe, autor i një dygolëshi kundër Bayern Munich, ka një kontratë me Parisin deri në vitin 2022.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit