PSG, pasardhësi i Mbappe mund të vijë nga Premier League

12 Janar 2022
17:12
Denis Hakanaj

E ardhmja e Kylian Mbappe duket se është larg Paris Saint-Germain.

Kontrata e sulmuesit francez skadon në fund të sezonit dhe lojtarit duket se do të transferohet në Madrid me kosto zero.

Për këtë arsye klubi francez kërkon të marrë masat dhe të gjejë një zëvendësues të denjë.

Sipas Times, PSG ka zgjedhur Marcus Rashford, sulmuesi i Manchester United, për të zëvendësuar Mbappe.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit