PSG, Pochettino jep lajmin e madh për Messi dhe Mbappe

22 Janar 2022
15:00
Alfred Lleshi

Paris Saint-Germain do të takohet me Lionel Messi dhe Kylian Mbappé për ndeshjen e nesërme. Mauricio Pochettino e bëri të ditur këtë në konferencën për shtyp:

“Jam i lumtur për Messin, u stërvit mirë këtë javë me grupin dhe do ta kemi me vete.

“Ka lojtarë që vijnë nga një periudhë pasiviteti, jemi të kënaqur që po kthehen.

“Mbappe, gjithashtu e ka kapërcyer problemin e tij të vogël. U stërvit dje dhe sot me grupin, nesër do të jetë me ne.

“Të shohim nëse do të jetë titullar apo jo”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit