PSG trembet nga ofertat, “big”-ët sulmojnë Mbappen!

13 Shkurt 2020
22:52
Eraldo Harlicaj

PSG duhet të shqetësohet për të ardhmen e Kylian Mbappen. Sulmuesi dëshiron të largohet dhe do t’i bashkohet Real Madridit, por nuk është i vetmi ekip që dëshiron të rrëmbejë kampionin e botës. Ylli i francezëve ka pas vetes dhe ekipe të tjera të rëndësishme. 

Manchester United, Liverpooli, Barcelona dhe Real Madridi duan të rrëmbejnë lojtarin. PSG ka në tavolinë oferta nga të gjithë këta klube sipas asaj që shkruan El Desmarque. Sheikët e kampionëve të Francës kanë refuzuar çdo ofertë dhe duan ta bindin të rinovojë, por diçka e tillë duket e vështirë për momentin. 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit