Pyetja për Muriqin acaron Taren: Kjo që po bëni nuk është e drejtë

18 Janar 2022
17:45
Denis Hakanaj

Igli Tare, drejtori sportiv i Lazio-s, ka folur për Sport Mediaset në lidhje me të ardhmen e Vedat Muriqit.

Drejtuesi shqipiat i është përgjigjur pak i bezdisur pyetjeve në lidhje me merkaton:

“Muriqi? Nuk është e vërtetë se është afër CSKA-së. Këto gjëra ju dëmtojnë ju gazetarët dhe ata që janë tifozë me Lazio-n”, ka thënë Tare.

“Ne nuk tallemi me njerëzit dhe e dimë se çfarë duhet të bëjmë. Ata që bëjnë dezinformim nuk janë korrektë”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit