Ra nga kategoria, klubi anglez nxjerr në shitje yllin e saj! Liverpool interesohet

13 Gusht 2020
19:28
Telesport

Pas rënies, Watford është i detyruar të shesë më të mirët e saj pasi tashmë i duhen para duke qenë se e drejta tv nuk është më aq e pasur sa në Premier League.

Midis këtyre emrave që janë në shitje është edhe Ismaïla Sarr, sulmues i Senegalit i lindur në 1998, të cilin klubi anglez e bleu verën e shkuar nga Rennes pë 30 mln euro. Watford, siç raportohet nga London Evening Standard, kërkon të paktën 40 milion euro për lojtarin dhe Liverpool është i interesuar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit