Rangnick tek United, Klopp: Ky nuk është një lajm i mirë

26 Nëntor 2021
15:31
Denis Hakanaj

“Ardhja e Ranginick në Premier nuk është një lajm i mirë për skuadrat e tjera”.

Trajneri Jurgen Klopp ka folur në konferencë për shtyp për kalimin e bashkëkombësit të tij në stolin e Manchester United.

“Ralf është një trajner me një eksperiencë shumë të madhe, e njoh mirë dhe e di se një tjetër trajner i mirë po vjen në Angli.

“Nuk është një lajm i mirë për skuadrat e tjera të Premier, Manchester United i tij do të jetë shumë organizuar”, ka deklaruar trajneri i Liverpool-it.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit