Real Madrid, 70 milionë euro për zëvendësuesin e Casemiro

12 Maj 2021
17:58
Denis Hakanaj

Real Madrid është vënë në kërkim të zëvendësuesit të Casemiro-s dhe duket se e ka gjetur në Premier League.

Sipas todofichajes.com, “Merengues” janë vënë në lëvizje për N’Golo Kante të Chelsea-t.

Londinezët kërkojnë 70 milionë euro për kartonin e francezit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit