Realizon Sevilla, Real Madrid befasohet në goditje këndi (VIDEO)

28 Nëntor 2021
21:16
Telesport

Ka nisur me gol te Sevilla-s sfida ne “Santiago Bernabeu” mes Real Madrid dhe ekipit mik. Nje goditje kendi ka qene fatale per vendasit, teksa Rafa Mir ka goditur mjeshterit me koke aty ku edhe pas hedhjes, Cortouis nuk ka arritur dot.

Por, portieri ka pritur me pas nje tjeter mundesi te arte nga Mir, qe ka provuar t’i afrohet golit te dyte. Nje mine me sahat brenda zone futbollisti i ekipit andaluzian.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit