REBIC ngre në këmbë “San Siron”, Milan në avantazh! (VIDEO)

13 Shkurt 2020
22:10

Milan ka kaluar në avantazh në gjysmëfinalen ndaj Juventusit, e vlefshme për Kupën e Italisë. Në minutën e 61-të, kroati ka shfrytëzuar në maksimum një krosim të Castillejos dhe ka goditur saktë në cepin e portës, duke mposhtur Buffon. 1-0 në favor të Milanit!

Lajme të tjera

Lajmet e fundit