Refuzoi tifozen dhe injoroi të fejuarën; Anglia “masakron” De Gea (video)

Manchester United

Refuzoi tifozen dhe injoroi të fejuarën; Anglia “masakron” De Gea (video)

15 Maj 2019
14:47
Alfred Lleshi
15 Maj 2019
14:47
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera